Heddes en Ballast Nedam Development winnen REXA Award

03 juni 2019
Heddes – Beste Team

Niels Doodeman van Heddes is heel blij met de erkenning die deze award met zich meebrengt: ”We slagen er met ons team in om met behoud van onze eigen Heddes cultuur goede aansluiting te vinden met zowel Ballast Nedam als Rönesans. Dat komt de groei van onze business unit heel erg ten goede. Het was fantastisch om bij de REXA Award deze erkenning te krijgen te midden van alle andere internationale Rönesans bedrijven. Dat geeft deze prijs extra glans!”

BN Development – Green Award

Ook Sten Karelse en Onno Dwars van Ballast Nedam Development (BND) noemen de prijs een mooie erkenning voor het werk dat door het team van Ballast Nedam Development is verzet: “Onder de vleugels van onze aandeelhouder hebben we de mogelijkheid om te investeren in duurzaamheidsconcepten voor onze gebiedsontwikkelingen. Met de impact die we gezamenlijk hebben maken we de leefbare omgeving weer een stuk gezonder en toekomstbestendig, dat is waar het ons om te doen is. De REXA award is een bekroning op het werk van ons team en motiveert ons de lat weer hoger te leggen. Want iedereen wil toch 5 jaar langer leven?”